You are currently viewing Zaczynamy Days of Age z “Cup of Tea” Craft O’Clock

Days Of Age– tak nazwałam kolekcję nawiązującą do upływającego czasu. W związku z tym motywem przewodnim tej kolekcji ustanowiłam rocznice, urodziny i imieniny, a także inne wydarzenia związane z uroczystościami rocznicowymi.

Na początek przedstawię dwa projekty, lekkie i kwieciste.

Ponieważ wiele razy zastanawiałam się, jak i pewnie niejedno z Was- jaki prezent dać kobiecie? Z pewnością pomyślałam- perfumy. Idąc dalej- opakowane w piękne pudełko i do tego kartka z życzeniami.

Prawdopodobnie jeszcze bardziej, kobiety uwielbiają otwierać te prezenty. A niewątpliwie są w niebie, gdy nie spodziewają się zawartości.

W poniższej propozycji łączę wszystkie te opcje w jedno. W mojej propozycji perfumy Kenzo Flowers są skrzętnie ukryte pod kartką z życzeniami i do tego zamknięte w ozdobnym pudełku.

Poniżej zamieszczam zdjęcia dwóch propozycji które nazwałam: Maria i Zofia. Zapraszam do oglądania.

Pierwszym projektem z tej kolekcji jest Zofia z okazji 60-tych urodzin

Druga propozycja, w przeciwieństwie do różowo pudrowej Zofii, to Maria- piękna zieleń- z okazji 60-tych urodzin

Oba te pudełka są w delikatnych zieleniach i różach. Bazę stanowią papiery Canson Mi-Teintes, a ozdobę stanowi kolekcja Craft O’Clock Cup of Tea.
Całości dopełniają torebeczki prezentowe idealnie dopasowane do wymiarów pudełek oraz kartki z życzeniami. Różowa dla Zofii, podczas gdy Maria posiada zieloną bazę dla kartki jak i pudełka. Perfumy to Kenzo Flowers.

Dodaj komentarz